کارشناسان نوفه آماده ی پاسخگویی به شما هستند. + پیشنهادات ویژه!

با تکمیل و ارسال اطلاعات خود از طریق فرم مشاوره، به کارشناسان نوفه اجازه دهید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرند و راه کارهای لازم را در راستای ارتقا و توسعه ی کسب و کار شما ارائه دهند. پیشنهادات ویژه نیز از طریق ایمیل به دست شما خواهند رسید!

نوفه یعنی آواز بلند و رسا!

  چنانچه تمایل دارید تا با کارشناسان نوفه یک ویدئو کنفرانس داشته باشید تا پرسش هایتان پیرامون روش های توسعه ی کسب و کار خود و استفاده از خدمات نوفه را مطرح کنید، با کلیک بر روی نشان Zoom، جهت رزرو وقت اقدام نمایید.

  ما برای ارتقا کسب و کار شما چه کار می کنیم؟
  طراحی وب سایت ، تولید محتوا، سئو، اینستاگرام، آموزش بازاریابی دیجیتال

  1 نوفه برای کسب و کار شما یک وب سایت راه اندازی می کند

  تا در فضای مجازی یک سرقفلی داشته باشید. واقعیت این است که شما مالک مطلق اینستاگرام خود نیستید و ممکن است به دلایلی چون تحریم یا فیلترینگ آن را از دست بدهید. بنابراین کسب و کار خود را بر روی گسل بنا نکنید و به جای سرمایه گذاری بی حساب بر روی شبکه های اجتماعی، پیش از هر اقدامی، برای خود در اینترنت یک وب سایت یعنی یک پایگاه قدرتمند و امن با مالکیت حقوقی همیشگی ایجاد کنید و از امکانات پیشرفته ی آن سود ببرید. لطفا کمی صبور باشید و یک برنامه ی بلند مدت و موثر را انتخاب نمایید.

  2 نوفه برای شما تولید محتوا می کند

  زیرا امروزه بازاریابی محتوایی در دنیا بیشترین بازخورد را برای جذب مشتری و توسعه ی مشاغل دارد. با تولید محتوای هدفمند و متناسب با کسب و کار شما بر روی وب سایتتان، کاربران اینترنتی با جستجوی کلیدواژه های مربوطه، توسط گوگل به سایت شما هدایت خواهند شد و از کالا یا خدمات شما مطلع می شوند، به این ترتیب ضمن کسب امتیاز بیشتری از گوگل، شانستان برای تبدیل کاربران به مشتری افزایش می یابد. تولید محتوای غنیِ متنی، تصویری و یا ویدئوهای مُسری که به سرعت در فضای مجازی منتشر می شوند و مثل بمب صدا می کنند یک روش هوشمندانه برای شکار مشتریان است که در فهرست خدمات نوفه قرار دارد.

  3 نوفه اینستاگرام و تبلیغات دیجیتالی شما را راهبری می کند

  چون نقش آن ها در ترویج کسب و کارتان بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر است. ما به شما برای راهبری و تولید محتوای اینستاگرام و جذب فالور واقعی کمک می کنیم و شما را راهنمایی می کنیم تا چگونه در وب سایت های پربازدید برای هدایت کاربران اینترنتی به وب سایتتان آگهی کنید و یا مثلا تبلیغات کلیکی داشته باشید. از این روش نیز ترافیک سایت شما بالا می رود و مشتریان جدیدی به دست خواهید آورد.

  4 نوفه شما را آموزش می دهد

  تا یاد بگیرید که چگونه از ابزار های اندازه گیری گوگلی و غیر گوگلی برای مشاهده ی رفتار کاربران وب سایتتان استفاده کنید و از میزان تاثیر واقعی تبلیغاتی که در اینترنت برای کسب و کار خود داشته اید مطلع شوید. یکی از خدمات ارزشمند نوفه آموزش مبانی بازاریابی دیجیتال برای مدیران کسب و کارها است تا در کنار شناخت و تجربه ای که از بازار هدف خود دارند، بتوانند به درستی استراتژی های کارآمدی را تدوین نمایند.

  برای دریافت اطلاعات بیشتر و تعرفه ی خدمات، تماس بگیرید:
  ٠٩٨٠ ٩١٠١ ٠٢١

  وب سایت شرکتی | وب سایت فروشگاهی | وب سایت شخصی | تولید محتوا | ساخت ویدئو | سرچ گوگل و سئو | اینستاگرام کمپین تبلیغاتی بازاریابی دیجیتال

  مجوزها

  ویدئوی مُسریِ نوفه – قالیشویی ماندگار

  ویدئوهای مُسری یا همان وایرال (Viral Video)، ویدئوهایی هستند که برای کاربران شبکه های اجتماعی بسیار جذاب اند و توسط این کاربرها با سرعتی باور نکردنی به اشتراک گذاشته شده و دست به دست می شوند. ساخت ویدئویی با این ویژگی بسیار دشوار است و به عوامل پیچیده ای بستگی دارد. یک ویدئوی مُسریِ مناسب، می تواند ابزار قدرتمندی برای اهداف تبلیغاتی باشد.
  این ویدئوی مُسری، نمونه ای است که توسط رسانه ی دیجیتال نوفه (خدمات بازاریابی دیجیتال، پیشرانه ی HoWL) برای انتشار در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام تولید شده است و در آن خدمات قالیشویی ماندگار تبلیغ می شود. شما هم می توانید کسب و کار خود را با تولید یک ویدئوی مسری به طیف وسیعی از مخاطبان معرفی کنید.

  پیش از انتخاب دوره ی آموزشی نوفه، فرم ارزیابی را تکمیل کنید!

  تکمیل این فرم به ما کمک می کند تا درک بهتری برای آموزش شما در دوره ی مورد نظرتان داشته باشیم. همانطور که مشاهده می کنید پرسش های ارزیابی به گونه طراحی شده اند که میزان مهارت های کاربردی شما را مشخص می کنند. از آنجا که ریز مواد درسی دوره ها و سطح ها محرمانه است، چه بسا که کارشناسان تشخیص دهند که اصلا برای این دوره یا سطح مناسب نیستید و یا با توجه به سوالاتی که پس از دریافت فرم اولیه از طریق مکاتبه پرسیده خواهد شد، کسب مهارت ها از طریق گذراندن این دوره در توسعه ی کسب و کارتان ثمری نداشته باشد. لطفا فرم ارزیابی را با دقت و حوصله  تکمیل و ارسال نمایید تا وقت و هزینه ی خود را بهینه صرف کنید.

  نکته ای که درباره ی پرسش های مهارت سنجی برای به کاری گیری از زبان انگلیسی و کامپیوتر وجود دارد، این است که بیشتر افراد به عنوان نمونه از سه مهارتِ یک گزینه، تنها یکی را دارند. مثلا فردی می تواند ویزای خود را تمدید کند اما تجربه ی خاصی برای افتتاح حساب بانکی و یا شرکت در یک جلسه ی کاری خارجی را نداشته است تا بتواند از بابت مهارت خود در این موارد مطمئن باشد. در چنین حالتی فرد برای انتخاب آن گزینه واجد شرایط است.

  درباره ی کسب و کار خود توضیح دهید. همچنین بگویید که آیا تدابیر خاصی برای توسعه ی کسب و کارتان اندیشیده اید؟ چه استعدادها، مهارت ها و علایق ویژه ای دارید که دیگران شما را با آن ها می شناسند. از ایده پردازی ها و خلاقیت های خود بگویید و به تجربه های خاص خود اشاره نمایید. آموزش هایی که دیده اید را با ما مطرح کنید. برنامه و چشم اندازتان برای موفقیت و پیشرفت چیست؟

  چنانچه از پیش در یک یا چند دوره ی آموزشی نوفه شرکت کرده اید، پیشنهاد می شود تا برای تکمیل و ارسال دوباره ی فرم وقت بگذارید. این کار دو فایده دارد: نخست آنکه خود شما خواهید دید که به دلیل ماهیت کاربردی دوره ها، تا چه اندازه ی قابل توجهی به مهارت های شما افزوده شده است و دوم اینکه شاید با توجه به دوره ای که در صدد انتخاب آن هستید، پیشنهادات خاصی از طرف ما به شما ارائه شود. همچنین این نکته قابل توجه است که گذراندن دوره هایی که سطوح پیش از آن سپری نشده اند و یا نوفه مشخصا برای آن ها پیش نیازهایی در نظر گرفته است و شما آن ها را نگذرانده اید جز در موارد خاص امکان پذیر نمی باشد.

  برای شما آرزوی موفقیت می کنیم!

  نوفه Noofeh


   من جز چند کلمه و جمله ی ساده تقریبا چیز زیاد دیگری از زبان انگلیسی نمی دانم.من در یک سفر خارجی می توانم به راحتی از پس کارهای ساده ای چون صحبت با متصدی هتل، چنج کردن پول، سفارش غذای مورد علاقه ام در رستوران و یا گرفتن تاکسی برای رفتن به نمایشگاه برآیم.من در یک سفر خارجی می توانم ویزای خود را تمدید کنم، یک حساب بانکی جدید باز کنم و یا در یک جلسه ی معمولی کاری شرکت داشته باشم.من می توانم در یک دانشگاه انگلیسی زبان تحصیل کنم.من توانایی قابل توجهی برای ترجمه ی همزمان جملات پیچیده دارم.


   من فقط می توانم از کامپیوتر برای انجام امور پیش پا افتاده چون اجرای یک نرم افزار ساده، چک کردن ایمیل و یا دیدن یک وب سایت خبری استفاده کنم.من می توانم به راحتی یک اشتراک ایمیل ایجاد کنم، یک فیسبوک باز حرفه ای هستم و نشانی خود را بر روی عکس های مورد علاقه ام قرار می دهم و آن ها را منتشر می کنم.نیاز من به کامپیوتر و اینترنت فراتر از انجام امور معمولی و سرگرمی است، به طوریکه بدون کامپیوتر زندگی و امرار معاش من تا حدی با اختلال مواجه می شود: من مجبورم با استفاده از منابع اینترنتی و نرم افزارهای کاربردی، پایان نامه ی خود را تا آخر این هفته تهیه و تنظیم کنم.امرار معاش من کاملا وابسته به کامپیوتر است و در سطح تخصصی از نرم افزارها و یا سخت افزارهایی بهره می برم.من یک متخصص به تمام معنا در حوزه ی سخت افزار، نرم افزار و یا IT هستم.

   Call Now Button