دیجیتال مارکتینگ کاربردی نوفه

3,000,000 تومان بدون مالیات.

15 مورد موجودی

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

تخفیف براساس تعدادمیزان تخفیفمیزان کل پس انداز شما
10 عدد و بیشتر 20%6,000,000 تومان

هنر جنگ دیجیتالی را بیاموزید!

آگاهی های کوجکِ نوفه

توسط بازاریابی های نوفه - لطفا پیش از خرید، فرم ارزیابی بازاریابی های نوفه را تکمیل و ارسال فرمایید. (کلیک کنید)

توجه: لطفا پس از تکمیل فرم و دریافت نظر کارشناسی و پیش از خرید، برای هماهنگی و زمانبندی جلسات آموزشی و محل برگزاری با ما تماس بگیرید.

پوریا بازیار
خصوصی
6 جلسه 60 دقیقه ای
مبانی، میانی، پیشرفته
تهران
سراسر تهران

دوره ی آموزش دیجیتال مارکتینگ کاربردی نوفه

■  مسلما بازار کار و کسب شما به همان گستردگی پیش است و چه بسا که وسیعتر هم شده باشد. بازار دریاست! آیا سهم شما از این بازار کاهش یافته است و یا می خواهید سهم بیشتری داشته باشید؟

■  در دنیای پر هیاهوی امروزی، ابزارها و روش های دیده شدن های شما برای جذب مشتریان جدید تغییر کرده است. آیا شما این روش ها را به کار می بندید؟ آیا به ابزار لازم مجهزید و از آن مهمتر به نحوه ی استفاده از این ابزار مسلط هم هستید؟

■  “تبلیغات” منجر به فروش نمی شود. این “بازاریابی” است که برای شما می فروشد. آیا این را می دانستید؟

■  رفتار و انتظارات مشتریان قدیمی و جدید شما برای دریافت خدمات و کالاهایی که ارائه می دهید تغییر کرده و دیگر کار از “مشتری مداری” گذشته است. آیا … ؟

دوره ی آموزش دیجیتال مارکتینگ کاربردی نوفه (سطح مبانی)

اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک و متوسط (SME) هستید. به شما پیشنهاد می شود تا خودتان و یا یکی از همکارانِ باهوشتان که به سیستم شما وفادار است -یعنی اینکه به این زودی ها دست از همکاری با شما نمی کشد و ارزش این را دارد که برای آموزشش سرمایه گذاری کنید-، این آموزش ارزشمند را فرا بگیرید. پس از گذراندن سطح مبانی از این دوره، می توانید به پرسش های زیر پاسخ دهید:

■  آیا تا به حال در بازار مکاره ی سئو قدم زده اید؟

■  آیا به اهمیت بسیار بالای حق مالکیت دامنه ی کسب و کار خود آگاهید؟ اصلا مالک دامنه ی خود هستید؟

■  در تبلیغات اینترنتی همه چیز پول نیست، اما پول همه چیز است! آیا این را می دانستید؟

■  آیا می دانید با راهکارهایی بسیار ساده و ارزان می توانید نور چشمی گوگل شوید؟!

■  یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت در بازاریابی دیجیتال “صبر” است. آیا فرد صبوری هستید؟

■  از “پدیده ی بهمنی” و نمود آن در بازاریابی دیجیتال چیزی می دانید؟

دوره ی آموزش دیجیتال مارکتینگ کاربردی نوفه، یک دوره ی کاملا مهارتی سه سطحی است که با مفهوم بازرایابی دیجیتال و با رویکرد مستقیم توسعه ی کسب و کار شما برگزار می شود. با فراگیری هر سه سطح شما تا حد قابل توجهی به نحوه ی عملکرد گروهای ارائه ی خدمات سئو، سایت و شبکه های اجتماعی آگاه می شوید. اگر برای تبلیغ در رسانه های دیجیتال سرمایه گذاری می کنید، خواهید دانست که پولتان را چه وقت، کجا و چگونه به بهینه ترین حالت ممکن خرج کنید. انتظاراتتان از بازخوردهای تبلیغاتی به تناسب عملکردتان منطقی تر و متعادل تر می شود و دیگر فریفته ی تبلیغات پر زرق و برق صاحبان رسانه های مختلف و دست اندرکاران خدمات بازرایابی دیجیتال نمی شوید. از همه ی این ها مهمتر، مهارت هایی را می آموزید که راه را برای یادگرفتن های حرفه ای پیش روی شما باز می کند. چرا خودتان دلسوزانه روی سئوی وب سایت خود کار نکنید؟ چه چیز می تواند بهتر از این باشد؟

نگران نباشید! از بنیادی ترین مفاهیم با بیانی بسیار ساده شروع می کنیم و رفته رفته اوج خواهیم گرفت. ما کار شاقی نمی کنیم. همه ی کارها را شما انجام خواهید داد. شما فقط به آگاهی های کوچک نیاز دارید!

ریز مواد درسی این دوره ی آموزشی محرمانه است و فقط در اختیار آموزندگان آن قرار خواهد گرفت. سطح مبانی این دوره در یک ترم دو ماهه (6 جلسه ی 60 دقیقه ای) و به صورت خصوصی برگزار می گردد. مشتریان خدمات دیجیتال نوفه، با افتخار از 10 درصد تخفیف هواداری برخوردار خواهند شد. اگر مشتری نوفه هستید پیش از خرید، کُد تخفیف خود را از support@noofeh.com دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید پرسش های خود را نیز از همین طریق بپرسید.

مــزایا
مــعایب