نوفه خود را ارسال کنید، ما آن را منتشر می کنیم.

“نوفه” در لغت یعنی “شور و غوغا”، یعنی “آواز بلند و رسا”. آن را معادل واژه ی “noise” انتخاب کرده اند ولی شاید شما هم موافق باشید که #نوفه_نویز_نیست.

یک سکو را در نظر بگیرید که همه ی تلویزیون های جهان دوربین هایشان را به سوی آن نشانه رفته اند و مردم سراسر دنیا چشم از آن بر نمی دارند. بر روی سکو یک تریبون با تعداد زیادی میکروفن قرار دارد و یک نور افکن در فضای تاریکی آن را روشن می کند. به شما این فرصت استثنائی داده می شود تا به پشت تریبون بروید و چند کلمه ای صحبت کنید. پیام شما برای مردم دنیا چیست؟ نوفه ی شما، در حقیقت همین پیام شما به دنیاست.

نوفه ی شما می تواند صدای بلند و رسای شما برای همه ی ساکنین سیاره ی زمین، هم وطنان، همشهری ها و حتی جامعه ای کوچکتر و یا خاص تر باشد. شما درباره ی محیط زیست بگویید، یک دغدغه ی اجتماعی را بیان کنید و یا ایده ای خلاقانه را مطرح نمایید. سادگی، راستگویی و خلاقیت رازهای یک نوفه ی خوب است.

نوفه ی خود را برای ما ارسال کنید. دقت داشته باشید که ویدئوی ارسالی شما حتما باید در فرمت MP4، به صورت افقی (Landscape) و با یک کیفیت خوب و قابل قبول ضبط شده باشد و ترجیحا تناسب ابعاد آن ۱۶:۹ (Wide) انتخاب شود. روی تصویر هیچ نشان و یا نوشته ای قرار ندهید. ما آن را با افتخار در این سایت و شبکه های اجتماعی وابسته به نوفه منتشر خواهیم کرد. لطفا قوانین انتشار محتوای دیجیتال را هم در نظر داشته باشید.

نوفه ی شما چیست؟

نوفه Noofeh

    با انتشار نوفه ی خود موافقم و قوانین انتشار محتوای دیجیتال را در نظر گرفته ام.

    Call Now Button