به بزرگترین شبکه ی دورکاری کشور بپیوندید.

شبکه ی دورکاری نوفه، متشکل از کارشناسان و مدیران فروشِ درجه یک و فوق مستعد در سراسر ایران می باشد. اعضای این شبکه زیر نظر دفتر مرکزی نوفه و به روشِ دورکاری برای فروشِ بسته‌های خدماتِ بازاریابیِ دیجیتال به کسب و کارها (خدماتی شامل راه اندازی و پشتیبانی وب سایت ها و شبکه های اجتماعی، تولید محتوای متنی و ویدئویی و سئو، تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی، برنامه نویسی اختصاصی و …) و ارائه راهکارهای تجاری راهنمایی و مدیریت می شوند.

متقاضیان با تکمیل و ارسال فُرمِ مربوطه و پس از ارزیابی اولیه و مصاحبه، چنانچه تحصیلات و تخصص مناسب، سابقه‌ی فروش حرفه‌ای و به طور کلی شرایط لازم برای عضویت و فعالیت در این شبکه را داشته باشند، طی یک دوره ی آموزشی حرفه ای چند ساعته آموزش‌های لازم جهت فروشِ محصولات نوفه و استفاده از ابزارها را فرا خواهند گرفت و همگام با آن شروع به کار خواهند کرد.

کارِ بازاریابی و فروش اعضای شبکه به صورت دورکاری با به کار گیریِ فناوری های ارتباطی مانند ایمیلینگ، تیکتینگ، ژئوفنسینگ و ویدیو کنفرانس انجام شود و فعالیت ها با استفاده از نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) راهبری می گردد. درآمد کارشناسان فروش بر اساس دریافت پورسانت و حقوق ثابت است؛ همچنین کارشناسان فروش می‌توانند از محل فروش کارشناسان دیگر که تحت مدیریت و آموزش آن ها خواهند بود نیز درآمد کسب کنند.

اگر فردی موفق، خوداتکا، توانمند، مسئولیت پذیر، باهوش و پرانرژی و به دنبال توسعه‌ی فردی و سازمانی هستید و از کامپیوتر و اینترنت و کمی هم از زبان انگلیسی سر در می آورید و نیز شیفته ی چالش های فروش و نشست های کاری می باشید و می‌توانید روش های ارتباط موثر با مشتریان را یاد بگیرید و با استعداد شگرفی اجرا کنید، با تکمیل و ارسال فرمِ درخواست فروش برای نوفه ۱#، به شبکه‌ی دورکاری نوفه بپیوندید.

Call Now Button