درخواست فروش برای نوفه ۱#

نوع درخواست: فرصت شغلی
گروه مخاطب: علاقه مندان به فروش و جذب مشتری
وضعیت دریافت درخواست: بسته است.

یکی از محصولات ارزشمند نوفه، ارائه ی خدمات بازاریابی دیجیتال به کسب و کارها (خدماتی شامل راه اندازی و پشتیبانی وب سایت ها و شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و سئو و تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی) و راهکارهای تجاری می باشد.

چنانچه از چالش های فروش و هیجان مواجه با آن ها لذت می برید و می توانید از پَسِ این چالش ها برآیید، به جمع ما بیپوندید! با فراگیری آموزش های اجمالی لازم، شما مهارت مناسبی را برای معرفی محصولات خدماتی نوفه به دست خواهید آورد تا یک معارفه ی حرفه ای با مشتری را مدیریت کنید.

این کار به صورت دورکاری (Remote Work) و برمبنای دریافت پورسانت (Commission) و حقوق ثابت می باشد. شما از محل فروش محصولات نوفه به صورت ماهانه درآمد کسب خواهید کرد.

درصورت تمایل، فرم “درخواست فروش برای نوفه” را تکمیل و ارسال کنید تا شرایط همکاری و توضیحات بیشتر به شما ارائه گردد.

به فروش علاقه دارید؟

نوفه Noofeh

  در حال حاضر امکان ارسال برای این درخواست وجود ندارد.

  درخواست تولید محتوا برای نوفه ۲#

  نوع درخواست: فرصت شغلی
  گروه مخاطب: نویسندگان و مترجمان
  وضعیت دریافت درخواست: باز است.

  اگر نویسنده و یا مترجم هستید و به تهیه ی مقالات غیرتخصصی مجله ی سرگرمی نوفه و یا تولید محتوای وب سایت ها و شبکه های اجتماعی سایر مشتریان ما علاقه مندید، می توانید آمادگی خود را با تکمیل و ارسال فرم “درخواست تولید محتوا برای نوفه” اعلام کنید. به زودی شرایط همکاری و اطلاعات لازم را برای شما می فرستیم.

  این موقعیت شغلی به صورت دورکاری (Remote Work) و برمبنای دریافت دست مزد (Fee) می باشد. شما از محل تولید ماهانه ی مقالات کسب درآمد خواهید کرد.

  به جمع نویسندگان نوفه بپیوندید!

  نوفه Noofeh

   درخواست فروش محصولات آموزشی ۳#

   نوع درخواست: فرصت همکاری
   گروه مخاطب: موسسات آموزشی و باشگاه های ورزشی
   وضعیت دریافت درخواست: بسته است.

   اگر صاحب یک آموزشگاه، باشگاه ورزشی و یا آکادمی حرفه ای و مطرح با ویژگی های خاص هستید، می توانید محصولات آموزشی خود مانند دوره ها و کالاهای آموزشی را بر روی فروشگاه اینترنتی نوفه (پیشرانه ی Hawk) به فروش برسانید و از خدمات ارزشمندی که نوفه به طور رایگان و به عنوان ارزش افزوده در اختیار شما قرار می دهد بهره مند شوید. این خدمات شامل رپورتاژ آگهی های ماهانه، ترویج دوره های آموزشی از طریق شبکه های اجتماعی آموزشگاه های طرف قراردادِ نوفه به صورت تهاتری و بازاریابی های مشارکتی بین آموزشگاهی می باشد.

   در صورت تمایل فرم “درخواست فروش محصولات آموزشی” را تکمیل و ارسال فرمایید تا شرایط و اطلاعات لازم برای شما فرستاده شود.

   آیا یک کسب و کار آموزشی دارید؟

   نوفه Noofeh

    در حال حاضر امکان ارسال برای این درخواست وجود ندارد.

    Call Now Button