وقتی می خواهید بدانید که یک لباس به شما می آید، اندازه گیری و امتحان از روی بدن ساده ترین راه است. اما برای برازنده بودن لباس به تن شما، لم هایی هم وجود دارد! ما اینجا به شما یک تقلب یاد می دهیم که می تواند زمان شما را هنگام خرید لباس به نصف کاهش دهد. البته این هرگز به این معنی نیست که نمی توانید لباس های دیگر را امتحان کنید بلکه روشی به عنوان یک راهنمای خرید و فقط به منظور صرفه جویی در زمان شماست:

اگر شما بدنی به شکل ساعت شنی دارید:

برای بدن های به شکل ساعت شنی
برای بدن های به شکل ساعت شنی

هدف: برجسته نشان دادن کمر

آنچه که باید به دنبالش باشید، لباس های تقریبا چسبان است که انحنای بدن و کمر شما را به نرمی نشان می دهد؛ لباس های جلو باز که یک طرف آن روی طرف دیگر قرار می گیرد، لباس های دارای شبکه ی فلزی، لباس های چسبان و بدن نما و لباس های کمربند دار از این جمله اند. بهتر است از یک لباس کشباف با وزن متوسط  یا یک لباس پارچه ای نرم که به خوبی خودش را می اندازد استفاده کنید. یک خط گردن باز می تواند ظاهر شما را کشیده تر و ترکه ای تر نشان دهد.

اگر بدنتان مستطیلی است:

برای بدن های مستطیلی شکل
برای بدن های مستطیلی شکل

هدف: تشدید انحنای بدن

خط گردن بالا برای بالا نشان دادن سینه ها می تواند مناسب باشد. جزئیات موجود در میانه ی لباس مانند کمربند، پارچه، چین ها و برش های مورب لباس می تواند سبب ایجاد انحنا شود. اگر انحنا برایتان اهمیتی ندارد، یک لباس با خط الگوی A می تواند به اندازه ی کافی برای شما شیک باشد.

اگر بدنی مثلثی دارید:

برای بدن های مثلثی شکل
برای بدن های مثلثی شکل

هدف: متوازن ساختن نسبت ها

آنچه که برای شما مناسب است لباس با پایین تنه ی سنگین و یا لباس دکلته (بدون یقه) می باشد تا شانه های شما پهنتر به نظر آید و از طرفی به خوبی روی تمام باسن قرار گیرد.

اگر بدن شما به شکل مثلث وارون است:

برای بدن های به شکل مثلث وارون
برای بدن های به شکل مثلث وارون

هدف: خارج کردن توجه از میان تنه

لباس هایی که کمرنما نیستند مانند لباس های با خط الگوی A، لباس های جعبه ای شکل و لباس هایی که قواره های فاخر دارند، بهترین انتخاب شما می توانند باشند. برای نمایان کردن پاهای خود، به هنگام راه رفتن لباس خود را بالا بگیرید.

 

 

امتیاز دهید: ستاره ی سمت راست یعنی یک امتیاز و ستاره ی سمت چپ یعنی پنج امتیاز.
[تعداد: 1 میانگین: 5]
ارتقاء کسب و کار شما

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید